aZapraszamy do udziału w projekcie „Bliska przestrzeń”, który ma na celu wzmocnienie procesów konsultacji społecznych w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich i miastach do 50 tyś. mieszkańców w zakresie planowania przestrzennego poprzez przekazanie grantów na prowadzenie pogłębionych konsultacji społecznych takich dokumentów jak miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego oraz studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego gminy. Wsparcie kierowanie jest do gmin położonych na terenie Polski zachodniej, południowej oraz centralnej  m.in. dla województw: dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, wielkopolskiego. Wsparcie zostanie udzielone 20 gminom wybranym do udziału w projekcie.

W ramach projektu gmina otrzymuje:

  • wsparcie w zakresie zaplanowania i prowadzenia procesów konsultacji społecznych zapewniających aktywny udział mieszkańców. Pomoc jest realizowana przez doświadczonych specjalistów konsultacji społecznych i planowania przestrzeni,
  • przekazanie grantów finansowych na prowadzenie procesów konsultacji społecznych,
  • możliwość udziału w szkoleniach poszerzających wiedzę w obszarze planowania przestrzeni  i wymianę doświadczeń pomiędzy gminami biorącymi udział w projekcie.

Kontakt w sprawie projektu: Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” www.zielonaakcja.pl, Irena Krukowska-Szopa, tel. 600 276 829, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Monika Maziarz, tel.534 980 204, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partner Projektu: Biuro Urbanistyczne „Ecoland”, Marek Wiland, tel. 601 740 224 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Logo 1

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

formularz
kontaktowy

+48 (76) 862 94 30

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica 

Media społecznościowe