Serdecznie zapraszamy na wizytę studyjną do  Goerlitz. W nawiązaniu do projektu p.n „Transgraniczna współpraca w zakresie lokalnych działań adaptacyjnych do zmian klimatu” zapraszamy do udziału w wizycie studyjnej p.n „Dobre praktyki zielonej i niebieskiej infrastruktury jako odpowiedź na zmiany klimatu”, która odbędzie się w dniu 19 listopada (wtorek) w rejonie Goerlitz po stronie niemieckiej. Zaplanowano przewóz uczestników wizyty studyjnej.

Osoby zainteresowane z pozostałych gmin rejonu transgranicznego ( powiatów: lubańskiego, bolesławieckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego lwóweckiego, kamiennogórskiego, złotoryjskiego, żarskiego)  zostaną odebrane na miejscu zbiórki w Zgorzelcu.

Dokładne godziny i trasę przewozu uczestników podamy do dnia 15.11.2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału w szkoleniu do dnia 14 listopada na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 607 828 865,  dodatkowe informacje można uzyskać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 600 276 829. Decyduje kolejność zgłoszeń - liczba miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu – bezpłatny, uczestnicy dojeżdżają do Zgorzelca na miejsce zbiórki na własny koszt.

W załączeniu formularz zgłoszeniowy wraz z programem szkolenia

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica