Zapraszamy do udziału w projekcie „Bliska przestrzeń”, który ma na celu wzmocnienie procesów konsultacji społecznych w gminach wiejskich, miejsko-wiejskich i miastach do 50 tyś. mieszkańców w zakresie planowania przestrzennego poprzez przekazanie grantów na prowadzenie pogłębionych konsultacji społecznych takich dokumentów jak studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego gminy, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego gmin.

Wsparcie kierowanie jest do gmin położonych na terenie Polski zachodniej, południowej oraz centralnej  m.in. dla województw: dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, wielkopolskiego. Wsparcie zostanie udzielone 20 gminom wybranym do udziału w projekcie.

W ramach projektu gmina otrzymuje wsparcie w zakresie:

  • zaplanowania i prowadzenia procesów konsultacji społecznych zapewniających aktywny udział mieszkańców. Pomoc jest realizowana przez doświadczonych specjalistów konsultacji społecznych i planowania przestrzeni,
  • przekazania grantów finansowych na prowadzenie procesów konsultacji społecznych,
  • wymiany doświadczeń pomiędzy  gminami biorącymi udział w projekcie i udział w szkoleniach poszerzających wiedzę w obszarze planowania przestrzeni.

Kontakt w sprawie projektu: Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” www.zielonaakcja.pl, Irena Krukowska-Szopa, tel. 600 276 829, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Monika Maziarz, tel.534 980 204, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partner Projektu: Biuro Urbanistyczne „Ecoland”, Marek Wiland, tel. 601 740 224 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały do pobrania: zaproszenie do udziału w projekcie, formularz zgłoszeniowy, formularz aplikacyjny, procedura rekrutacji http://www.zielonaakcja.pl/index.php/projekty/w-realizacji

Projekt „Bliska przestrzeń” realizowany przez Fundację Ekologiczną „Zielona Akcja” oraz partnera Biuro Urbanistyczne Ecoland finansowany jest z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji.

Logo 1

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

formularz
kontaktowy

+48 (76) 862 94 30

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica 

Media społecznościowe