Dnia 26 czerwca br. przedstawiciele Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” uczestniczyli w pikniku ekologicznym organizowanym przez Klub Mieszkańców „Agatka” oraz Legnicką Spółdzielnie Mieszkaniową podczas Rodzinnej Majówki.

Atrakcji było sporo, począwszy od warsztatów, skończywszy na wspólnej zabawie. Na stoisku Fundacji dużym zainteresowaniem cieszyły się „żywe laurki”  oraz projekty własnych znaczków z wybranymi gatunkami roślin i zwierząt.

Dnia 26 czerwca br. przedstawiciele Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja” uczestniczyli w pikniku ekologicznym organizowanym przez Klub Mieszkańców „Agatka” oraz Legnicką Spółdzielnie Mieszkaniową podczas Rodzinnej Majówki. Atrakcji było sporo, począwszy od warsztatów, skończywszy na wspólnej zabawie. Na stoisku Fundacji dużym zainteresowaniem cieszyły się „żywe laurki” oraz projekty własnych znaczków pocztowych z wybranymi gatunkami roślin i zwierząt.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica