Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w szkoleniu wraz z wizytą studyjną , która odbędzie się w regionie Jeleniej Góry   w dniach 4-5- 6 lipca 2019 r. Wyjazd seniorów zaplanowany jest w czwartek – szczegóły prześlemy pocztą.
Szkolenie ma na celu podniesienie kompetencji z zakresu aktywizacji seniorów, współpracy z samorządem oraz warsztaty motywacyjne dla liderów seniorów. W trakcie szkolenia zaplanowano prezentację inicjatyw i aktywności seniorów z rejonu Jeleniej Góry oraz wizytę w Chrośnicy – wiosce Barwnych wątków.


Szkolenie jest  bezpłatne, realizowane w ramach projektu „Seniorzy aktywni obywatele swoich gmin”. Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do dnia 2 czerwca  i kontakt z biurem Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja”: Agnieszka Burghardt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Irena Krukowska-Szopa Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica