Szanowni Państwo,

W imieniu partnerów projektu TRANSGEA - Transgraniczna współpraca w zakresie lokalnych działań adaptacyjnych do zmian klimatu uprzejmie zapraszam na 1. konferencję „Klimat – czy nam na tym zależy? Przygotowanie regionu transgranicznego Polski i Saksonii do nadchodzących zmian klimatu na poziomie lokalnym”, która odbędzie się 19.11.2018 r. w Zgorzelcu (Miejski Dom Kultury).

Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie do 13.11.2018 r. do godz. 10.00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem tel. 71 320 00 355. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. W załączeniu przesyłam zaproszenie i agendę spotkania w dwóch wersjach  tekstowych (wersja kontrastowa dla osób słabowidzących). Zapewniamy materiały dla osób słabowidzących po uprzednim poinformowaniu organizatorów o takiej potrzebie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Udział w konferencji jest bezpłatny, nie pokrywamy kosztów dojazdu i delegacji.

W związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych z dnia 27 kwietnia 2016 r., potrzebujemy Państwa zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w formie adresu e-mail w celu przesyłania Państwu drogą elektroniczną informacji dotyczących bieżących działań realizowanych  w\ ramach projektu TRANSGEA realizowanego w ramach  Programu Współpracy Interreg Polska-Saksonia 2014-2020. Jeśli NIE wyrażają Państwo takiej zgody, proszę o poinformowanie mnie o tym pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Brak sprzeciwu z Państwa strony będzie oznaczał Państwa zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych w wymienionym powyżej zakresie i celu, innymi słowy będziemy Państwu w dalszym ciągu przesyłać na adres e-mail informacje na temat bieżących działań Programu, w tym newslettery. Pragnę jeszcze raz podkreślić, że Państwa dane osobowe (adres e-mail) będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji projektu TRANSGEA w ramach Programu Współpracy Interreg Polska-Saksonia 2014-2020. Ponadto przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych dotyczącej Państwa osoby, jak również prawo do żądania ich korygowania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do ich przenoszenia i wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (01-673), ul. Podleśna 61. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z wyrazami szacunku,
Agnieszka Kolanek

dr inż. Agnieszka Kolanek
Zakład Badań Regionalnych
IMGW-PIB Oddział we Wrocławiu
ul. Parkowa 30, 51-616 Wrocław
tel./fax. 71 328 41 07

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica