Zwracamy się z ogromną prośbą o wypełnienie poniższej ankiety dot. problemów, barier i kierunków utrzymania i ochrony zadrzewień na obszarach wiejskich. Chcemy poznać Państwa opinie na temat stanu zadrzewień oraz funkcji i roli jaką pełnią one na obszarach wiejskich.

Ważne zagadnienie, na które chcemy uzyskać odpowiedź to pytanie dotyczące kierunków ochrony i odtwarzania zadrzewień, biorąc pod uwagę przebiegające zmiany klimatu oraz ważne funkcje jakie zadrzewienia mogą pełnić w tym zakresie. Państwa odpowiedzi będą stanowiły materiał wspierający wypracowanie rekomendacji dotyczących zachowania zadrzewień dla władz regionalnych i lokalnych.

Ankietę należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10 kwietnia 2018 r.

 

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica