Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na konferencję „Zadrzewienia na obszarach wiejskich dla ochrony bioróżnorodności i klimatu – rola, znaczenie, nowe kierunki oraz inspirujące praktyki działań w aspekcie zmian klimatu”,

która odbędzie się dnia 16  października  2017 r. /poniedziałek/ w godz. 10.00–14.30 w sali im. prof. Z. Czubińskiego /Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, ul. H. Dąbrowskiego 165. Spotkanie ma na celu pokazanie roli zadrzewień w podnoszeniu bioróżnorodności i łagodzeniu zmian klimatu, zostaną również poruszone takie kwestie jak: pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów, finasowanie działań z zakresu ochrony bioróżnorodności na obszarach wiejskich oraz możliwości angażowania społeczności lokalnych w te działania.
Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli samorządów, sołectw, lokalnych organizacji, Lokalnych Grup Działania, doradców rolnych, uczelni i  podmiotów działających na rzecz wsi oraz  mieszkańców obszarów wiejskich.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 12 października 2017r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Poniżej odnajdą Państwo zaproszenie wraz z programem oraz formularz zgłoszenia.

 

Zadrzewienia śródpolne 2017 q 1

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica