W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi konkursu „Czyściciel świata w Legnicy” publikujemy najważniejsze inforamcje dotyczące tego wydarzenia.

Zgodnie z obowiązującym regulaminem konkursu zbiórka surowców trwa jeszcze do 30 czerwca br. Po tym terminie nie będzie możliwe organizowanie zbiórek surowców ze strony LPGK.

Po zakończeniu konkursu do dnia 7 lipca br. prosimy uprzejmie koordynatorów o podesłanie wypełnionej karty ewaluacyjnej z nazwiskami dzieci najbardziej aktywnymi w zbiórce surowców na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazanie do biura Fundacji przy Al. Orła Białego 2.

Ilości odebranych odpadów odnotowane na kartach jednostek oświatowych zostaną zliczone przez LPGK i przekazane do Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja”. Na tej podstawie zostanie ustalona ogólna ilość zebranych selektywnie odpadów, w poszczególnych kategoriach w danej jednostce.

We wrześniu odbędzie się Gala Finałowa, która będzie stanowić podsumowanie konkursu. Podczas gali zostaną wręczone nagrody (tj. statuetka Prezydenta Miasta Legnicy dla najlepszej placówki recyklingu, dyplomy, wyróżnienia, nagrody rzeczowe lub finansowe).

O naszym konkursie można przeczytać na stronach portalu Urzędu Miasta Legnicy legnica24h.

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica