Fundacja Ekologiczna Zielona Akcja  zaprasza na szkolenie pn. „Skuteczne pozyskiwanie środków na działania organizacji wiejskich – jak pisać projekt z sukcesem?  ” w zakresie środków z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, ASOS, lokalnych funduszy grantowych, środków gminy i Urzędu Marszałkowskiego, które odbędzie się w dniach w Chacie Karczowiska położonej na trasie Legnica - Lubin w dniu 28 stycznia 2017r. ( sobota ). Szkolenie rozpocznie się o godz.9.45 oraz zakończy o godz.17.30 r. Prosimy o punktualne przybycie !

Szkolenie kierowane jest do liderów oraz członków organizacji działających na obszarach wiejskich, wsi tematycznych, grup odnowy miejscowości zainteresowanych podnoszeniem umiejętności w zakresie skutecznego pisania projektów i pozyskiwania środków zewnętrznych na działania organizacji. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość dopracowania własnych pomysłów projektowych.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu prosimy kierować droga mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer 76 86294 30 do dnia 26 stycznia 2017 r.

Prosimy o oddelegowanie po jednej, dwie osoby z organizacji , w przypadku wolnych miejsc istnieje możliwość udziału większej liczby osób.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia ukończenia szkolenia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 Szkolenie jest bezpłatne, uczestnicy mają zapewnione wyżywienie oraz materiały szkoleniowe, natomiast we własnym zakresie dojeżdżają na miejsce szkolenia.

Trenerzy prowadzący: Irena Krukowska-Szopa, Krzysztof Szustka.

Pliki do pobrania
Download this file (zaproszenie szkolenie 28.01 pisanie projektów.pdf)Zaproszenie

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica