Fundacja Ekologiczna „Zielona Akcja” serdecznie zaprasza do udziału w konkursie „Drzewa dla bioróżnorodności, Drzewa dla Klimatu”- wykonanie modelowych, edukacyjnych śródpolnych stref zadrzewień, wspierających zachowanie bioróżnorodności i łagodzących zmiany klimatyczne na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego.

Konkurs ma na celu propagowanie ciekawych inicjatyw podejmowanych przez społeczności lokalne na rzecz ochrony klimatu i bioróżnorodności. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz konkursowy i przesłać na adres Fundacji.Konkurs realizowany jest w ramach realizacji projektu „Zadrzewienia śródpolne dla ochrony bioróżnorodności i klimatu” finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Konkurs trwa od 1 października do 30 października 2016r W konkursie mogą przedstawić swoje projekty grupy nieformalne, organizacje, rady sołeckie, samorządy gminne w imieniu mieszkańców.

Formularze konkursowe wraz z załącznikami (4 zdjęcia terenu, na którym zostanie wykonane nasadzenie, zgoda podmiotu dysponującego terenem) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Fundacja Ekologiczna "Zielona Akcja" Al. Orła Białego 2, 59-220 Legnica do dnia 21.10.2016r.

Nasi Grantodawcy i Partnerzy

UE_FS.pnglogo_FE_Infrastruktura_i_Srodowisko_rgb-1.pngpartner_01.pngpartner_02.pngpartner_03.pngpartner_04.pngpartner_05.pngpartner_06.pngpartner_08.pngpartner_09.pngpartner_11.pngpartner_12.pngpartner_13.png

odwiedź Nas

Fundacja Ekologiczna 
Zielona Akcja

al. Orła Białego 2,
59-220 Legnica